Nye Isuzu D-MAX er endelig i Moss
Isuzu D-MAX har i mange år vært en firmabilfavoritt og et vanlig syn på byggeplasser over hele landet, og ikke uten grunn. D-MAX er både effektiv og robust med lavere forbruk, klasseledende sikkerhet, muskler nok til å 3,5 tonn tilhengervekt og ikke minst de gode praktiske løsningene den er kjent for.
Av utstyr kan vi nevne BI-LED signatur frontlys og doble LED-kantlamper på baklyktene som gjør at også designet er på topp i kategorien.
Den nye Isuzu D-MAX pickupen har også fått helt nytt interiør med høy kvalitet på materialer og detaljer. De nye og behagelige skinnsetene har førersete med justering i 8-retninger, et 9" infotainmentsystem og fire-veis justering på skinnrattet.
Nye Isuzu D-MAX har fem stjerner i Euro NCAP. Den har en rekke hjelpemidler for å gjøre kjøreturen tryggere. Med ADAS-systemer (Advanced Driver-Assistance) bidrar bilen til å passe på deg og passasjerene under hele reisen.
Her kan du sjekke våre aktive kampanjer og finne spennende tilbud som passer dine behov, enten du er på jakt etter en helt ny bil eller vurderer å bytte ut den gamle.
Her finner du de nyeste og mest spennende oppdateringene fra bilverdenen, med alt fra banebrytende teknologier og framtidens elektriske kjøretøy til imponerende designinnovasjoner og siste nytt fra de største bilprodusentene.